Çatı katı dekorasyonu nasıl yapılır?

Evet eski dönemleri hatırlatan çatı şeklindeki tavanlar artık binaların en üst katında oturanların şansı oluyor.Ve bu bölümlere farklı şekiller verip yeniden tasarlandığında çok daha keyifli alanlara dönüşüyor.

Bu tip çatı katlarını önünde genellikle klasik bir balkonun 2 yada 3 katı kadar bir terasa sahip olduğu bilinmekte.Öncelikle dekorasyona başlayacak iseniz bu terasın kesinlikle rahat bir oturma gurubu ve bol yeşillik işle kaplanması şart.

Aynı zaman da şuan trend olan saksı çiftçiliği de yapılabilir.Birçok sebzeyi kendiniz yetiştirip salatanıza bahçenizden kopararak taptaze ve sağlıklı tüketebilirsiniz.Açıkçası gösteremediklerinmizi  anlatıyor çatı katlarını profesyonel bir marangoz yardımı ile yapabileceğiniz şık tasarımları da en çok tercih edilenler arasından seçip sizler ile paylaşıyoruz.               

 

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>